ÉRASME. Samenspraken van Desiderius Erasmus... - Lot 61 - Les ventes Damien Voglaire SRL

Lot 61
Estimation :
100 - 150 EUR
ÉRASME. Samenspraken van Desiderius Erasmus Rotterdammer, uit het latijn vertaald, en met kantteekeningen verklaard, van Pieter Rabus […]. De tweede druk, van de fouten des eersten druks gezuiverd, en in de kanttekeningen vermeerderd, en verbeterd. Amsterdam, Gerardus Borstius, 1697, 8°, titre-frontispice (J. Mulder fecit) (tout petit manque de papier dans la marge interne du frontispice), 12-685- [3]-27- 1 blanche p., plein vélin de l'époque (manques aux coupes). Bon exemplaire. Seconde édition corrigée - la première date de 1684 - de la traduction néerlandaise des Colloques due à l'écrivain et poète Pieter Rabus (1660-1702), éditeur d'Érasme.