CASE (Charley). - Lot 77

Lot 77
Estimation :
1000 - 2000 EUR
Resultaten met kosten : 1 000EUR
CASE (Charley). - Lot 77
CASE (Charley). "Semilla 2". Huile sur toile. Dim. support et sujet : 139 x 139 cm (traces d'usure marg.).