COBBAERT (Jan).

Lot 116
Estimation :
75 - 100 EUR
Resultaten met kosten : 260EUR
COBBAERT (Jan).
"Composition". Terre cuite émaillée, signée au dos. Dim. : 12,5 x 26,5 x 1 cm.