VRIENS (Antoine). - Lot 504

Lot 504
Estimation :
100 - 200 EUR
Resultaten met kosten
Resultaten met kosten : 100EUR
VRIENS (Antoine). - Lot 504
VRIENS (Antoine). "Jeune femme" (1937). Sculpture en terre cuite, datée et signée. Dim. : 27 x 11,5 x 8,5 cm.