WIAERDA (Henricus). Naauwkeurige verhandelinge... - Lot 69 - Les ventes Damien Voglaire SRL

Lot 69
Estimation :
50 - 75 EUR
Result : 130EUR
WIAERDA (Henricus). Naauwkeurige verhandelinge van de eerste uytvindingen en uytvinders. Van veele der voornaamsste, zo oude als nieuwe konsten en wetenschappen [...]. Amsterdam, Peter Alde Weereldt, 1733, in-12, [28, dont titre-frontispice et titre]-336-[2 (Catalogus)] p., plein vélin de l'époque (lég. traces de manipulation. Curieux ouvrage intéressant par le choix des inventeurs et inventions (70) : LV van de Philosophia ; LVII Van de Termometer ; LXIII van de Bomben, etc. Rare.